Головна

Інформація для платників єдиного податку третьої групи (юридичних осіб)
 

Питання:

Що є доходом платника єдиного податку третьої групи?

Чи будуть об'єктом оподаткування кошти, повернуті платнику у зв'язку зі зміною договірних відносин?

Відповідно до вимог п. 292.1 ст. 292 Податкового кодексу доходом платника єдиного податку третьої групи (юридичні особи) є будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі.

Крім того, до суми доходу платника єдиного податку включається вартість безоплатно отриманих протягом звітного періоду товарів (робіт, послуг); вартість реалізованих протягом звітного періоду товарів (робіт, послуг), за які отримана попередня оплата (аванс) у період сплати інших податків і зборів, визначених Податковим кодексом.

Датою отримання доходу платника єдиного податку є дата надходження коштів платнику єдиного податку у грошовій (готівковій або безготівковій) формі, дата підписання платником єдиного податку акта приймання-передачі безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг).

Якщо платнику податків надійшли на розрахунковий рахунок його власні кошти, які з певних причини не було використано за призначенням, такі суми не будуть вважатися доходом платника єдиного податку третьої групи.




(057) 705-67-37 м. Харків, майдан Свободи, 1 підїзд, 5 поверх, офіс 15

   appu.kharkiv@gmail.com