Видео

Фильм "Сумлінні платники податків-2011"

Програма ДПА у Харківській області "Податковий коментар"

Визначення переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Податки очима дітей"

Спільний семінар АППУ та ДПСУ 20 жовтня 2011 року

Відповіді на запитання щодо порядку оподаткування податком на прибуток: актуальні запитання щодо витрат (частина 1) – Олексій Задорожний

Відповіді на запитання щодо порядку оподаткування податком на прибуток: актуальні запитання щодо витрат (частина 2) – Олексій ЗадорожнийНововведення щодо адміністрування податку на прибуток. Заступник директора Департаменту адміністрування податку на прибуток та інших податків і зборів (обов’язкових платежів) Олексій Задорожний.

Нововведення щодо придбання торгових патентів. Головний державний податковий ревізор-інспектор Департаменту адміністрування податку на прибуток та інших податків і зборів (обов’язкових платежів) Микола Шевченко.

Нововведення щодо адміністрування податку з доходів фізичних осіб та декларування доходів за 2010 рік. Начальник відділу розгляду звернень громадян Департаменту оподаткування фізичних осіб Тетяна Добродій.

Нововведення щодо адміністрування ПДВ. Заступник директора Департаменту – начальник відділу методології Департаменту адміністрування податку на додану вартість Ганна Білоцерківська.

Нововведення щодо адміністрування акцизного збору. Заступник начальника Управління – начальник відділу адміністрування акцизного збору Управління адміністрування акцизного збору Андрій Філозоп.

 

Нововведення щодо збору за спеціальне використання води та екологічного податку. Начальник відділу адміністрування ресурсних та неподаткових платежів Департаменту адміністрування податку на прибуток та інших податків і зборів (обов’язкових платежів) Володимир Горохов.

 

Нововведення щодо рентної плати та ресурсних платежів. Начальник відділу адміністрування рентних платежів та платежів за користування надрами Департаменту адміністрування податку на прибуток та інших податків і зборів (обов’язкових платежів) Олександр Вітенко.

 

Нововведення щодо плати за землю. Начальник відділу адміністрування платежів за землекористування та місцевих податків і зборів Департаменту адміністрування податку на прибуток та інших податків і зборів (обов’язкових платежів) Катерина Гривнак.

 

Нововведення щодо спеціальних режимів оподаткування. Головний державний податковий ревізор-інспектор відділу удосконалення законодавства та методології Департаменту оподаткування фізичних осіб Ігор Данілов.

 

Нововведення щодо застосування РРО. Головний державний податковий ревізор-інспектор відділу контролю за суб’єктами господарювання, що здійснюють розрахунки у готівковій формі, Департаменту податкового контролю юридичних осіб Володимир Ошкало.

 
(057) 705-67-37 м. Харків, майдан Свободи, 1 підїзд, 5 поверх, офіс 15

   appu.kharkiv@gmail.com