Новини

23.12.2011  ШАНОВНІ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ!

Нагадуємо Вам, що з 16.12.11 згідно з Наказом Міністерства фінансів України від 01.11.11 №1379 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22.11.11 за №1333/20071) затверджені нови форми та Порядок заповнення податкової накладної.
подробнее

23.12.2011 

На численні запитання платників податків Харківської області щодо екологічного податку, що справляється за розміщення побутових відходів повідомляємо.

Згідно зі статтєю 52 Податкового кодексу та Наказу Державної податкової служби України від 16.12.11 №258 платниками екологічного податку за розміщення побутових відходів є лише ті суб’єкти господарювання, що розміщують їх у спеціально відведених для цього місцях чи об’єктах, на використання яких отримано відповідний дозвіл спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань охорони навколишнього природного середовища, або його органів на місцях.

  ЗАКОН УКРАЇНИ

Про засади запобігання і протидії корупції
подробнее

 

Шановні підприємці!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем підприємця! Зичу Вам міцного здоров’я, довголіття, великого людського щастя, миру, мудрості і терпіння.

Бажаю, щоб Ви завжди відчували невичерпне джерело сил і оптимізму та не втрачали мужності у складних життєвих ситуаціях.

Удачі Вам у всіх Ваших починаннях!

З повагою, Голова Ради ТВ ВГО «Асоціація платників податків України»М.К. Вишневська

  Різниця між сплаченим до бюджету та відшкодованим ПДВ зросла вдвічі

Різниця між сплаченим до бюджету та відшкодованим ПДВ зросла вдвічі
Про це сьогодні під час засідання колегії заявив голова Державної податкової служби України Віталій ЗАХАРЧЕНКО, повідомляє прес-служба ДПС.
подробнее
Архив(057) 705-67-37 м. Харків, майдан Свободи, 1 підїзд, 5 поверх, офіс 15

   appu.kharkiv@gmail.com