Як стати членом АППУ

Прийом у члени Асоціації здійснюється місцевими осередками Асоціації на підставі письмової заяви заявника - фізичної або юридичної особи на ім'я керівного органу місцевого осередку Асоціації. У разі відсутності на відповідній території місцевих осередків Асоціації, прийом здійснюється шляхом подання Правлінню Асоціації заяви про вступ до Асоціації.

 

До заяви фізичної або юридичної особи додається документ (копія документу) про сплату вступного внеску.

 

Індивідуальними членами Асоціації можуть бути фізичні особи (громадяни України, іноземні громадяни, особи без громадянства) на яких відповідно до чинного законодавства України покладено обов'язки по сплаті податків та зборів (обов'язкових платежів), які поділяють мету та завдання Асоціації, дотримуються положень Статуту Асоціації, сплачують членські внески.

 

Для отримання статусу члена Асоціації фізична особа має подати до керівного органу відповідного місцевого осередку Асоціації заяву встановленого зразка, сплатити на розрахунковий рахунок Генеральної дирекції Асоціації або Територіального відділення вступний внесок та протягом календарного місяця після прийняття рішення про прийом в члени Асоціації - членський внесок за перший рік членства.

 

Членство в Асоціації підтверджується членським квитком встановленого зразка.

 

Колективними членами Асоціації можуть бути підприємства, установи та організації, міжнародні, всеукраїнські та місцеві громадські та інші організації, на яких відповідно до чинного законодавства України покладено обов'язки по сплаті податків та зборів (обов'язкових платежів), які поділяють мету та завдання Асоціації, дотримуються положень Статуту Асоціації, сплачують членські внески.

 

Для отримання статусу члена Асоціації уповноважений орган підприємства, установи або організації має подати до керівного органу відповідного  місцевого осередку Асоціації заяву встановленого зразка, сплатити на розрахунковий рахунок Генеральної дирекції Асоціації або Територіального відділення вступний внесок та протягом календарного місяця після прийняття рішення про прийом в члени Асоціації - членський внесок за перший рік членства.

 


Членство в Асоціації підтверджується свідоцтвом встановленого зразка.

 

 

Положення про членство у Всеукраїнській громадській організації «Асоціація платників податків України»

 

ПОЛОЖЕННЯ про розмір та порядок сплати вступних та членських внесків членами АППУ

 

 

Заява на вступ для великих платників податків

 

 

Заява на вступ для юридичних осіб

 

 

Заява на вступ для фізичних осіб 
(057) 705-67-37 м. Харків, майдан Свободи, 1 підїзд, 5 поверх, офіс 15

   appu.kharkiv@gmail.com