Головна

За які звітні місяці не нараховується та не сплачується плата за землю?

Плата за землю (земельний податок), а також та орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності за земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди, фізичних або юридичних осіб, та використовуються ними в господарській діяльності не нараховується та не сплачується за період з

01.03.2020 р. по 30.04.2020 р. При цьому платники плати за землю (крім фізичних осіб), які за п. 286.2 ст. 286 ПКУ подали податкову декларацію, мають право подати уточнюючу податкову декларацію, в якій відобразити зміни податкового зобов’язання зі сплати плати за землю за відповідні місяці.

Фізичним особам — платникам плати за землю перерахунок здійснюється контролюючим органом.

(057) 705-67-37 м. Харків, майдан Свободи, 1 підїзд, 5 поверх, офіс 15

   appu.kharkiv@gmail.com